Projektové řízení
a pronájem týmů

Naši specialisté ve vašich službách. Kvalifikovaná posila vašeho vývoje.

Váš projekt, naše odpovědnost

Váš vývojářský tým potřebuje dostatečnou kapacitu nebo znalosti pro rozsáhlejší projekt.

Vývoj pro vás není hlavní činností, ale pouze nezbytnou součástí vašeho růstu. 

Potřebujete tým specialistů, který vaši zakázku samostatně navrhne a zrealizuje.

Nabízíme vám sestavení a řízení týmu zkušených analytiků, konzultantů a programátorů, vedeného projektovými manažery s certifikacemi Prince 2 a ITIL.
Přesně na míru vašemu projektu.

Předejte kompletní odpovědnost za personální obsazení vašeho vývojářského týmu nám.

Proč zvolit IT outsourcing?

Spolehlivý tým

Sestavíme pro vás ucelený tým odborníků s požadovanou specializací a zaručíme jeho bezproblémové fungování po celé realizační období. 

i

Garance obsazení

Garantujeme kvalifikované obsazení jednotlivých pracovních rolí. Nedodáváme vám konkrétní zaměstnance, ale ucelený tým, složený z předem určených rolí.

Specializace

Dokážeme pro vás zajistit i neobvyklé specializace, běžně nedostupné v dostatečném množství či s dostatečnými zkušenostmi v dané oblasti. Většina našich specialistů pracuje na dálku.

Úspora nákladů

Nábor a zaškolení celého týmu řešíme za vás. Nemusíte vytvářet a následně rušit nové pracovní pozice, ani zaměstnance zaškolovat nebo dále vzdělávat.

Spojení 144 systémů snížilo mzdové náklady na třetinu.

Kritická infrastruktura vyžaduje nejvyšší zabezpečení.

Doklady čte umělá inteligence.

Přidaná hodnota na hodinu práce z 200 Kč na 400Kč za 2 roky.

Od kontaktu přes objednávku a výrobu až po doručení bez jediného papíru.

REFERENCES

... and many more

S týmem společnosti ALTAIR SOFTWARE s.r.o. jsem měl možnost spolupracovat na vývoji mobilní aplikace v rámci projektu „Státní jednotný tarif“ a „Dotované linky“, stejně jako na jiných menších projektech webového charakteru (ReactJS) a musím konstatovat, že spolupráce byla vždy profesionální a tým dodavatele dostatečně seniorní na řešení výzev, které před námi stály.

Jan Pavlovič, ředitel IT vývoje Student Agency

 

 

Od roku 2018 spolupracujeme s týmem ALTAIR SOFTWARE s.r.o. na vývoji mobilní aplikace Dr.Max pro platformy iOS a Android. Aplikace využívají desítky tisíc uživatelů a společně pracujeme na dalším rozšiřování funkcí. Se spoluprací jsme spokojeni.

Jiří Navrátil, head of e-commerce Dr.Max Česká republika

Se společností Altair spolupracujeme od roku 2018, kdy pro naši agenturu vytvořili zcela novou webovou prezentaci dle našich požadavků. Nejvíce na této spolupráci oceňujeme jejich proklientský přístup založený na přátelských vztazích a rychlost zajištění nápravy v případě jakýchkoliv potíží s webem.

Ing. Radek Horešovský, vedoucí Oddělení koordinace fondů EU

 

Company ALTAIR SOFTWARE s.r.o. performed software development for us in 2019/2020 and helped us creating an iOS application, which is helping Parkinson patients to take their medication properly. Cooperation with Altair was quick and professional and we were very satisfied with the service provided by their team. We are looking forward to further cooperate with ALTAIR SOFTWARE s.r.o.

AIT (Rakouský technologický institut)

 

Mezi lety 2019 a 2020 jsme spolupracovali se společností ALTAIR SOFTWARE s.r.o. na rozsáhlé inovaci jednoho z našich produktů. Mohu s potěšením prohlásit, že jsme s výběrem partnera rozhodně nesáhli vedle. Altair Software nám dal  k dispozici velmi solidní tým, který se se všemi výzvami projektu popasoval na výbornou, takže tento produkt stále slaví úspěch u širokého spektra našich klientů. Vyvstane-li tedy v budoucnu znovu potřeba využít služeb externího vývojového týmu, rozhodně se na Altair Software obrátíme.

Ing. Miroslav Říha, CTO  Solitea, a.s.

Spojíme se s vámi

 Potřebujete svůj záměr probrat s odborníkem, zjistit, zda je služba pro vaši společnost vhodná, získat odpovědi na otázky nebo cenovou nabídku?

Kontaktujte nás na: 

Roman Caha, obchodní ředitel
telefon: +420 776 371 143
e-mail: r.caha@altairgroup.eu

nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

5 + 4 =

Call Now Button