Mobilní technologie

Člověk a technologie si nikdy nebyli tak blízko jako dnes.

Využitím všech možností, které technologie nabízí, posunete svůj byznys na nejvyšší úroveň.

Proč zařadit mobilní technologie do firemní strategie?

Mobilní aplikace boří bariéru mezi člověkem a technologií. Jsou rychlé, jednoduše ovladatelné a je snadné mít je vždy u sebe.

Chytře využité mobilní technologie zrychlí, zjednoduší a zefektivní práci vašich zaměstnanců, ale také výrazně posílí prodej vašich produktů a služeb díky snadné personalizaci a efektivnímu získávání dat o potřebách vašich zákazníků. Mobilní e-shop, který přesně ví, kdy, komu a co nabídnout, má násobně vyšší efektivitu prodeje.

Největším benefitem mobilních technologií je možnost jejich zařazení do digitální infrastruktury celé organizace, zefektivnění firemních procesů a využití přesných dat, která poskytují.

/

Výroba

Využití nositelné elektroniky (hodinky, snímače, tablety) pro větší propojení pracovníků se sytémem.

K hlavním výhodám použití mobilních technologií ve výrobě patří větší rychlost, přesnost a jednoduchost procesů, bezproblémová konektivita, reporting, nízká chybovost a okamžitá odezva procesů.

Jakou součást vnitrofiremní infrastruktury umožňují i okamžitý reporting managementu v mobilech či tabletech.

Mobilní technologie jsou doporučenou součástí digitalizace podniku.  

o

Obchod

Řešení vhodná pro velké mobilní e-shopy a věrnostní systémy.

Podstatou námi vyvíjených e-shopů není pouhý prodej, ale také zvyšování efektivity prodeje na základě strukturalizovaných dat získaných od uživatelů aplikace.

Personifikovaná komunikace přináší řadu výhod uživateli aplikace i jejímu provozovateli. Od přizpůsobení nabídky či GPS lokalizace a vyhledání nejbližšího kamenného obchodu, až po využití získaných dat pro dosažení požadovaných prodejních cílů.

Inteligentní mobilní e-shop je nezbytným prodejním kanálem pro velké retailové společnosti, usilující o přední pozici na trhu.

 

služby

Možnosti využití mobilních aplikací ve službách jsou téměř nekonečné. Ve společnosti Altair se zaměřujeme zejména na rozsáhlejší aplikace disponující pokročilými technologiemi.

S mobilními technologiemi pracujeme na úrovni čteček karet NFC, jednoznačné identifikaci, vyšší úrovni zabezpečení (např. při propojení s dalším systémem ověřování) a rozšířené realitě.

K našim realizovaným projektům patří vývoj EET pokladny pro mobilní zařízení, aplikace pro zařízení schopné prodávat a kontrolovat jízdenky železničních dopravců (POS) nebo aplikace pro předního prodejce sportovního vybavení analyzující data z posilovacích strojů.

 

Spojení 144 systémů snížilo mzdové náklady na třetinu.

Kritická infrastruktura vyžaduje nejvyšší zabezpečení.

Doklady čte umělá inteligence.

Přidaná hodnota na hodinu práce z 200 Kč na 400Kč za 2 roky.

Od kontaktu přes objednávku a výrobu až po doručení bez jediného papíru.

Jak probíhá realizace projektů?

3
Diagnostika
  • Prvním krokem každého projektu je vstupní diagnostika, při které určujeme náročnost a cenu analýzy a mapujeme konkrétní cíle projektu
3
Analýza
  • Návrhu mobilní aplikace předchází důkladná analýza stávajícího stavu, jednotlivých procesů, jejich návaznosti a v neposlední řadě i používaného softwaru a propojení jednotlivých aplikací
3
Návrh
  • Po zmapování stávajícího stavu a potřeb firmy navrhneme řešení přesně na míru vašim potřebám a vytvoříme první prototypový model
3
Vývoj
  • Na základě návrhu vytvoříme potřebná propojení mezi jednotlivými aplikacemi tak, aby spolu bezproblémově komunikovaly a umožňovaly hladký tok dat
3
Pilotní provoz
  • Před nasazením našeho řešení do ostrého provozu provádíme pečlivé testování pro opravu případných chyb a adaptaci na reálný provoz
3
Ostrý provoz
  • Otestované a odladěné řešení nasadíme do ostrého provozu. I v této fázi nadále sledujeme, zda vše funguje správně a bez problémů – jak na straně systému, tak na straně uživatelů
3
Servis a rozvoj
  • Nasazením produktu ve vaší firmě naše spolupráce nekončí. Samozřejmostí je zaškolení uživatelů i návazná péče. Jsme vám k dispozici, kdykoliv se vaše potřeby změní

REFERENCES

... and many more

S týmem společnosti ALTAIR SOFTWARE s.r.o. jsem měl možnost spolupracovat na vývoji mobilní aplikace v rámci projektu „Státní jednotný tarif“ a „Dotované linky“, stejně jako na jiných menších projektech webového charakteru (ReactJS) a musím konstatovat, že spolupráce byla vždy profesionální a tým dodavatele dostatečně seniorní na řešení výzev, které před námi stály.

Jan Pavlovič, ředitel IT vývoje Student Agency

 

 

Od roku 2018 spolupracujeme s týmem ALTAIR SOFTWARE s.r.o. na vývoji mobilní aplikace Dr.Max pro platformy iOS a Android. Aplikace využívají desítky tisíc uživatelů a společně pracujeme na dalším rozšiřování funkcí. Se spoluprací jsme spokojeni.

Jiří Navrátil, head of e-commerce Dr.Max Česká republika

Se společností Altair spolupracujeme od roku 2018, kdy pro naši agenturu vytvořili zcela novou webovou prezentaci dle našich požadavků. Nejvíce na této spolupráci oceňujeme jejich proklientský přístup založený na přátelských vztazích a rychlost zajištění nápravy v případě jakýchkoliv potíží s webem.

Ing. Radek Horešovský, vedoucí Oddělení koordinace fondů EU

 

Company ALTAIR SOFTWARE s.r.o. performed software development for us in 2019/2020 and helped us creating an iOS application, which is helping Parkinson patients to take their medication properly. Cooperation with Altair was quick and professional and we were very satisfied with the service provided by their team. We are looking forward to further cooperate with ALTAIR SOFTWARE s.r.o.

AIT (Rakouský technologický institut)

 

Mezi lety 2019 a 2020 jsme spolupracovali se společností ALTAIR SOFTWARE s.r.o. na rozsáhlé inovaci jednoho z našich produktů. Mohu s potěšením prohlásit, že jsme s výběrem partnera rozhodně nesáhli vedle. Altair Software nám dal  k dispozici velmi solidní tým, který se se všemi výzvami projektu popasoval na výbornou, takže tento produkt stále slaví úspěch u širokého spektra našich klientů. Vyvstane-li tedy v budoucnu znovu potřeba využít služeb externího vývojového týmu, rozhodně se na Altair Software obrátíme.

Ing. Miroslav Říha, CTO  Solitea, a.s.

Spojíme se s vámi

Potřebujete svůj záměr probrat s odborníkem, zjistit, zda je služba pro vaši společnost vhodná, získat odpovědi na otázky nebo cenovou nabídku?

Kontaktujte nás na

Roman Caha, obchodní ředitel
tel: +420 776 371 143
e-mail: r.caha@altairgroup.eu

nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

2 + 13 =

Call Now Button