Co mobilní aplikace nabízí

V naší aplikaci najdete zajímavé informace o městě, jeho historii a blízkém okolí. S tímto turistickým průvodcem určitě vymizí z vašeho slovníku slovo nuda, protože zde najdete mnoho tipů na výlet – hrady, zámky, výlety do přírody atd. Pro zajímavost zde najdete mnoho fotografií, videí nebo audionahrávek. Milovníci sportu jistě ocení seznam cyklotras a turistických tras. Samozřejmostí je i seznam hotelů, penzionů a restaurací, užitečný také může být seznam čerpacích stanic nebo nákupních center.

Turistický průvodce je nejen turistickým průvodcem, ale zároveň i pomocníkem pro občany města, protože zde najdou užitečné informace týkající se úřadů, úředních hodin, různých formulářů měst a státní správy. Jelikož může být aplikace napojena na již existující rezervační a platební systém, mohou si občané ušetřit nepříjemné čekání třeba při výměně pasu. Dočtou se zde, jaké dokumenty je třeba mít nachystané s sebou a zároveň se mohou objednat na přepážku na určitou hodinu, poplatek za vyřízení pak mohou zaplatit přímo z telefonu. Další výhodou je možnost zaplatit parkovné pomocí SMS zprávy.

V neposlední řadě zde najdete i možnost přepnout si aplikaci z českého jazyka do jiného – třeba anglického nebo německého.

Tuto aplikaci si můžete objednat i v balíčku s dalšími aplikacemi, které naše firma nabízí. Přehled aplikací nabízených v balíčku naleznete zde.

Více
Turistické aplikace na mobilní telefony