Turistický průvodce

Mobilní aplikace

Turistický průvodce městem je projekt zabývající se vývojem turistických aplikací pro různá města, obce a jejich okolí. Tuto aplikaci je možné využít nejen pro města, obce a jejich okolí, ale také pro mikroregion, euroregion či kraj nebo jen pro samotná muzea, hrady, zámky či vinařské stezky a další.

V aplikaci najdete informace o městě, obci a jeho historii, užitečné tipy na výlet, kde se dobře najíte či vyspíte a spoustu dalších zajímavých informací nebo vychytávek.

Turistické aplikace na mobilní telefony

S tvorbou turistických průvodců máme již bohaté zkušenosti, které jsme načerpali při tvorbě turistických aplikací pro kraj Vysočina nebo také pro Karlovarský kraj.

V tomto projektu se nejedná pouze o turistického průvodce, ale zároveň je to cesta, jak zvýšit spokojenost občanů. Budou zde informace o úřadech a vedení města či obce. Kromě těchto informací je i možnost napojení aplikace na již existující rezervační a platební systémy, což by znamenalo, že se nedočtete pouze úřední hodiny určitého úřadu, ale například se rovnou můžete objednat na konkrétní hodinu vydání cestovního dokladu a vyhnete se tak nepříjemnému čekání.

Tuto aplikaci si můžete objednat i v balíčku s dalšími aplikacemi, které naše firma nabízí. Přehled aplikací nabízených v balíčku naleznete zde.

Více
Turistické aplikace na mobilní telefony