O společnosti Altair Software s.r.o.

Altair Software

Naše společnost Altair Software vytváří nativní mobilní aplikace na míru (Android aplikace, iOS aplikace, Windows Phone aplikace). Programujeme ERP (Enterprise resource planning) software a vyvíjíme software pro státní správu. Specializujeme se také na poskytování služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií, zejména pak o vývoj komplexních podnikových řešení, implementaci ERP systémů, systémovou integraci, konzultace a technickou podporu. Naše společnost se zabývá výhradně vývojem a implementací produktů společnosti Microsoft pro koncové zákazníky. Nabídka našich produktů pokrývá řešení z rodiny Microsoft Dynamics, které jako jedny z mála systémů nabízejí dlouhodobou podporu silné a nadnárodní společnosti. Individuální přístup ke každému zákazníkovi bez rozdílu velikosti je naší prioritou. Nezáleží na tom, zda jste velká nadnárodní korporace nebo malý živnostník, naši specialisté budou vždy hledat řešení šité přesně na vaši společnost a na vaše pracovní postupy. Už nemusíte přizpůsobovat vaše pracovní postupy novému softwaru, my přizpůsobíme nový software vám.

Altair Software s.r.o.

Nevyhovuje vám žádné ze stávajících řešení? Navrhneme pro vás software, který vám vyhovovat bude. Ani nejnáročnější požadavky našich zákazníků nejsou pro naše speciality problém. Dokážeme vám ušít software na míru tak, aby pokrýval sebesložitější procesy ve vaší společnosti. Máte již nakoupené drahé programy, které jsou pro vaši práci nezbytné? Tým našich integračních specialistů navrhuje komunikační rozhraní pro podobné situace téměř denně.

V naší společnosti je kladen velký důraz na používání nejnovějších standardů a posledních technologií pro co nejefektivnější práci. Díky neustálému vzdělávání získáváme tolik potřebný náskok před naší konkurencí. V tomto neustále se měnícím světě informačních technologií jsou úspěšní pouze ti, kdo dokáží držet krok s vývojem.

Zárukou kvality naší práce je tým certifikovaných specialistů, kteří musejí projít přísnými certifikačními procesy nastavenými společností Microsoft.

Budeme rádi, pokud si k rozvoji své společnosti vyberete za partnera právě nás. Kontaktujte nás.