Návrh a vývoj mobilních her pro chytré telefony

Stáhněte si zdarma naše hry do mobilu a zahrajte si např. Crazy Tux – pexeso, které chytře využívá využívá vlastností Vašeho mobilního zařízení jako třeba gyroskop.Hry a aplikace na míru

Nenašli jste hru nebo mobilní aplikaci kterou hledáte? Hry pro Android ještě nemáme, ale můžeme Vám je vytvořit na míru. Vyberte si zda potřebujete aplikaci pro mobil nebo aplikaci pro tablet, zvolte si operační systém Android, iOS, Windows Phone nebo všechny a my Vám je rádi navrhneme, vytvoříme a připravíme a nachystáme do dané online distribuční služby.

Pexeso Angis

Aplikace Angis Pexeso Aplikace Angis Pexeso Aplikace Angis Pexeso Aplikace Angis Pexeso

Soutěž k procvičování paměťových schopností, která slouží zároveň jako efektivní prezentace společnosti. Aplikace obsahuje volitelnou grafiku a počet karet. Lze nadefinovat až 32 dvojic obrázků, které si dodá zákazník. Rub karet je pochopitelně také podle přání zákazníka. Aplikace nenásilnou formou ovlivňuje vnímání hráče, který si tak podprahově vštěpuje do paměti obrázky z jednotlivých karet. Aplikace obsahuje výsledkovou listinu a lze ji proto využít například na kongresech, výstavách a podobných akcích k soutěži o ceny.

Aplikace není veřejně ke stažení. Nainstalována na zařízení klienta.


  • Zajímavá forma prezentace
  • Vhodné k propagaci, kde je třeba nenásilnou formou uživateli vštěpit myšlenku
  • Je šetrný k životnímu prostředí
  • Podpora pro platformy iOS (Apple), Android, Windows Phone
  • Obsahuje stránku s informací o společnosti
  • Optimalizováno pro telefony, tablety a televize

Aplikace je optimalizována i pro televizi se systémem Android. Pro TV Samsung funguje efektní bezdotykové ovládání.

Aplikace Angis Pexeso