Návrh a vývoj aplikací pro tablety

V dnešní době, kdy chytré mobilní telefony a tablety začínají vytlačovat osobní počítače, kdy tato zařízení svým výkonem a kompaktními rozměry hravě zvládnou činnosti, na které bylo ještě před několika lety nutné používat velké a drahé notebooky, se na nás ve stále větší míře obracejí firmy, které chtějí do své společnosti nasadit tyto moderní technologie. Je to rozumný a logický krok. Tato zařízení šetří společnostem čas i peníze.

Tablet společně se správně zvolenými programy dovede prakticky kdykoliv a kdekoliv zobrazit důležitá firemní data. Běžně jsou tablety využívány obchodníky na cestách, kdy obsah celého sortimentu společnosti můžete snadno vtěsnat do několika gramů, včetně projektové dokumentace, ceníků, fotodokumentace. Společně s těmito informacemi pak může obchodník ověřit dostupnost skladových zásob, případně provést rovnou objednávku. Nepostradatelnou funkcí je také GPS, která je již standardní součástí většiny nabízených modelů. S pomocí GPS, je možné snadno navigovat obchodníky k zákazníkovi, případně zákazníky na prodejnu. Napojení tabletu na informační systém podniku, pak pomáhá činit důležitá manažerská rozhodnutí prakticky odkudkoliv.


Vývoj aplikací pro tablety na míru

Naše specializace je zavádění těchto technologií do provozu a dovedeme tak optimálně vybrat z již existujících řešení právě to nejlepší pro Vaši společnost. Pokud nejste zvyklí dělat kompromisy a vyžadujete řešení přesně na míru, ani to není pro naše specialisty problém. Dovedeme nasadit MDM řešení pro centrální správu všech zařízení a zabezpečení jejich obsahu, tak aby se vaše citlivá data nedostala do nepovolaných rukou. Pomocí této technologie, je také možné zařízení na dálku zablokovat, případně jej vystopovat v případě zcizení. Dovedeme pro vaše pracovníky připravit školení, aby dovedli využít veškerý potenciál zařízení.

Zaměřujeme se na zakázkový vývoj a realizaci mobilních aplikací všech operačních systémů, které jsou součástí většiny tabletů na českém a světovém trhu (Android, iOS, Windows Phone). Klademe důraz na jednoduché ovládání mobilní aplikace bez zbytečných a komplikovaných funkcí a na dokonalé uspokojení potřeb uživatelů.

V čem je aplikace pro tablet výhodná?

  • Šetří čas - správně navržená a vyvinutá aplikace je nesmírně efektivní.
  • Šetří peníze (náklady) - vývoj mobilních aplikací je rychlý a levný.
  • Zrychluje procesy - širokým užitím mobilní aplikace se snadněji dodržuje procesní kázeň.
  • Zvyšuje bezpečnost - předávky dat v reálném čase jsou prevencí před manipulací s datovými nosiči.
  • Je ekologická - nevyžaduje psaní nebo tisk dokumentace na papíry.
  • Moderní vzhled - dle požadavků klienta a firemních standardů.

Tablety a mobilní aplikace jsou vhodné pro firemní potřeby. Např. řízení logistiky, skladů, business inteligence, fakturace, objednávek a celé řady dalších řídících procesů.

Využití tabletů je velmi různorodé: dětský tablet jako učební pomůcka, navigace a mapy, mobilní čtečka pro tablet, hry, atd. Moderní tablety zvládají i náročné výpočetní operace. Napište nám Vaši představu o tom, co by Vaše aplikace měla umět a my se Vám rádi ozveme s nabídkou.