ERP software pro kovovýrobu

Společnosti v odvětví kovovýroby se musejí vyrovnat s komplexními požadavky spojenými s potřebami zákazníků. Zpracovatelé musejí vyrábět kvalitní produkty podle přesných specifikací, synchronizovat plány výroby s plány svých zákazníků a dodávat produkty v souladu s plány pro jejich použití.

Řada produktů Microsoft Dynamics pomáhá snižovat provozní náklady společností v odvětví kovovýroby díky tomu, že poskytuje výkonná řešení pro řízení výroby, financí a vztahů se zákazníky (CRM), která podporují procesy štíhlé výroby a umožňují řídit outsourcing a dodavatelský řetězec při současném vylepšení služeb zákazníkům. Partneři pro řešení Microsoft Dynamics mají potřebnou kvalifikaci pro poskytování řešení pro štíhlou výrobu a účetnictví, která pomáhají odstranit neefektivitu z procesů výroby, návrhu, nákupu a prodeje.


Zjednodušení procesů

Můžete integrovat své systémy pro výrobu, nákup, dodavatelský řetězec a správu financí.

Můžete získat přehled o stavu dodavatelů, skladových zásobách, rozpracované výrobě, prodeji, nákupu a finančních informacích v reálném čase.

Můžete minimalizovat neefektivní postupy při nákupu, sestavování cenových nabídek, výrobě a řízení materiálů a skladových zásob.

Můžete dosáhnout rychlejšího uvedení produktů na trh.

Přínosné vztahy se zákazníky

Můžete spravovat a sledovat všechny činnosti zaměřené na zákazníky.

Díky evidenci a poskytování skutečných nákladů na výrobu součástek můžete snížit náklady a zohlednit je ve svých cenových nabídkách.

Můžete nabízet výkonné technologie poprodejní podpory, včetně mobilních řešení umožňujících rychlou reakci a sledování.

Můžete koordinovat komunikaci se zákazníky probíhající s využitím různých kanálů.