ERP software pro distribuční společnosti

I nadále pokračuje růst nových distribučních kanálů a současně s tím jsou stávající kanály rozšiřovány pomocí nových přístupů, jako je globální nákup, prodej souvisejících produktů nebo služeb, zajištění logistiky třetí stranou nebo technologie RFID (radio frequency identification). Distributoři také čelí větší konkurenci a vyšším očekáváním v oblasti služeb zákazníkům. Aby se s těmito změnami vyrovnaly, musejí distribuční společnosti implementovat pokročilejší řešení pro správu.

Naše produkty nabízejí výkonná, přizpůsobitelná řešení, která distributorům poskytují nástroje potřebné pro řízení všech aspektů jejich podnikání, od přijímání a vyřizování objednávek až po pokročilou správu skladových zásob a dodávek. Tato integrovaná řešení lze snadno a s nízkými náklady nasadit bez komplikovaných úprav a vleklých projektů implementace.


Zjednodušení postupů v organizaci

Automatizace procesů v organizaci, od přijetí objednávky až po doplnění skladových zásob, a pomoc při odstranění nehospodárných činností.

Poskytování informací business intelligence a upozornění na stav organizace pracovníkům vedení a zákazníkům v reálném čase.

Poskytnutí samoobslužných funkcí zákazníkům prostřednictvím webových portálů.

Lepší řízení dodavatelského řetězce a zásob

Zajištění přehledu o skladových zásobách, prodeji, nákupu a finančních informacích pro všechny lokality v reálném čase.

Přesné sledování zásilek a dodávek dílů díky integraci funkcí automatického shromažďování dat (ADC – Automatic Data Collection) s řešením pro plánování podnikových zdrojů (ERP – Enterprise Resource Planning).

Udržování přesných inventárních dat v reálném čase a optimalizace rozvržení skladů, metod vyskladnění objednávek a přesunů zboží.

Vytváření přesných odhadů poptávky.

Vylepšení vztahů se zákazníky

Zajištění přesných a včasných dodávek díky účinné integraci zákazníků/dodavatelů, nástrojům pro plánování a přehledu o skladových zásobách na úrovni celé společnosti.

Rychlá reakce na jedinečné potřeby zákazníků, například požadavky na speciální balení nebo dopravu.