Podnikové ERP systémy na míru

Podnikový ERP software na míru

Pomůžeme Vám s výběrem vhodného systému přesně pro Vaše podnikání. Přizpůsobíme nový software pro Vás.

Využijte jedny z celosvětově nerozšířenějších řešení v oblasti informačních systémů:

Videa Microsoft Dynamics NAV

Portfólium ERP produktů

Produkty pro vaše podnikání

Přesvědčte se, že právě my máme řešení které hledáte.

Široké portfolio produktů je zárukou toho, že si z něj vybere opravdu každý. Nenechte si nutit k řešení které nepotřebujete a nechte si od nás pracovat analýzu přesně pro vás. Rádi vám pomůžeme najít řešení, které opravdu potřebujete.

Naše společnost jako jedna z mála na trhu disponuje širokou škálou produktů, které pokrývají všechny oblasti vašeho podnikání. Všechna naše řešení mohou komunikovat i s jinými programy, které již ve své firmě používáte.

Důraz na kvalitu

Důraz na kvalitu námi poskytovaných produktů a služeb je naší prioritou. Více než desetiletá tradice námi nabízených řešení, je zárukou kvality a spolehlivosti, čehož důkazem jsou stovky spokojených zákazníků po celém světě.

Individuální přístup

Jsme zde pro vás. Nezáleží na tom, zda jste společnost s mnohaletou tradicí nebo právě začínáte podnikat. Nezáleží na tom kolik máte zaměstnanců nebo jaké jsou vaše finanční obraty. Vždy budeme rádi, pokud naše produkty posunou vaše podnikání o kousek dál. Ke každému zákazníkovi volíme individuální přístup, který nám umožní najít přesně takové řešení, které opravdu potřebujete.

Nebudeme vám nabízet řešení, které nechcete nebo nepotřebujete. Nebudeme vás nutit ke změně fungujících systémů, které se již osvědčily. Vždy hledáme to nejlepší pro našeho klienta, protože pouze spokojený klient je zárukou také naší spokojenosti.

Zázemí s mezinárodní podporou

Díky účasti v programu Microsoft Partner Network, můžeme našim zákazníkům nabídnou podporu ve 189 zemích po celém světě.

Nejmodernější dostupné technologie

Využití těch nejmodernějších technologií při vývoji našich produktů je hlavním hnacím motorem našeho rozvoje. Jako partner nejvýznamnějších hráčů v IT světě máme exkluzivní přístup k moderních technologiím dlouho před tím, než jsou skutečně zaváděny do praxe, což nám poskytuje nejen konkurenční výhodu, ale především můžeme našim partnerům nabídnou servis, který jinde nedostanou.

Ptejte se

Využijte našeho kontaktního formuláře.